Ікона Мати Божа Казанська

код товару: І-2
Інформація про товар
Матеріал: комбінований, ясен, береза, клен
Ціна під замовлення: 1200 грн
Колір: натуральний, горіх, золотий, білий, молочний, слонова кістка, венге, полісандр, коричневий, патенований
Висота: 300
Ширина: 20

Різьблена ікона  Казанської Божої Матері. Натуральне дерево.

Історія

21 липня Православна Церква вшановує Казанський образ Богородиці.

Історія Казанської ікони Божої Матері розпочинається з XVI століття. При цьому обставини і місце її явлення навіть сьогодні здаються незвичайними та дивовижними.

Образ Богородиці з’явився в Казані у 1579 році, коли місцеве населення переважно було мусульманським. Всього 27 років минуло з дня взяття його військами Івана Грозного у 1552 році. Окрім того, напередодні явлення – в червні 1579 року – місто охопила страшна пожежа, і багато місцевих жителів вважали це справою рук християн. Тим не менше саме в цьому місті і в цей неспокійний час і явила Свій чесний образ Матір Божа.

Саме явлення відбулося наступним чином. Через деякий час після пожежі одній дев’ятирічній дівчинці Матроні, дочці стрільця царського війська — починає являтися Сама Божа Матір з повелінням відшукати Свій образ на одному з попелищ. Після першого явлення Богородиці дівчинці ніхто не повірив. Однак Матір Божа являлася Матроні ще не раз і не два, і дівчинка продовжує звертатися до дорослих з проханням відшукати образ. Через деякий час мама Матрони звертається до православних священиків з проханням про допомогу і розповіддю про чудесне бачення своєї дочки. Однак священнослужителі сумніваються в істинності цих явищ і не поспішають відшукувати образ. Лише після неодноразових наполегливих звернень до єпископа Казані було вирішено відшукати образ Пречистої Богородиці. В результаті образ, загорнутий в сукно, був знайдений на одному з попелищ. За переказами, образ був знайдений тільки тоді, коли копати почала сама Матрона.

На місці знайдення ікони за повелінням царя був побудований Богородицький дівочий монастир і церква, а перший її список був відправлений у Москву.

Вважається, що в подальшому оригінал ікони постійно зберігався в Казанському Богородицькому монастирі аж до початку ХХ століття.

У чому допомагає ікона.

– Богословський сенс ікони полягає в клопотанні про нас Пречистої Богородиці перед Своїм Сином — Господом Ісусом Христом. Адже саме Христос — це Шлях, Життя і Істина для кожного християнина. Будучи Матір’ю Господа і в той же час людиною за своєю природою, Матір Божа має можливість найбільш сильно благати Свого Сина про кожного з нас.

Виготовляємо ікони будь-яких  розмірів , в різних рамах, різної форми .Можлива покраска від світлого до темного, художній розпис.

Ціна розраховується залежно від розміру.

Н-д, 30х40:100=12х350=4200грн.(ікона художнього розпису).

Н-д, 30х40:100=12х200=2400грн(ікона з покраскою).